Biuro pośrednictwa nieruchomościami zajmuje się szeroko rozumianym pośrednictwem w sprzedaży, kupnie, wynajmie i zamianie mieszkań, domów i lokali użytkowych. Profesjonalna agencja nieruchomości świadczy także usługi doradztwa w zakresie home stagingu, przygotowuje profesjonalne sesje zdjęciowe nieruchomości oraz filmy. Dobrze przygotowana oferta zyskuje wielu oglądających i ostatecznie szybciej znajduje nowych nabywców.

Profesjonalne agencje nieruchomości działające na rynku nieruchomości wiele lat posiadają duże doświadczenie i wiedzę z zakresu obrotu nieruchomościami.

Niezbędna jest znajomość przepisów z zakresu prawa budowlanego, sprzedaży i najmu mieszkań. Skorzystanie z usług biura nieruchomości oszczędza czas i sprawia, że transakcje jakie chcemy zawrzeć na rynku nieruchomości są bardziej bezpieczne.

Przy sprzedaży i kupnie mieszkania lub domu w grę wchodzą duże sumy, często oszczędności zgromadzone podczas całego życia. Profesjonalni pośrednicy nieruchomości mogą być dla nas dużym wsparciem. Biuro nieruchomości przygotowuje umowy, pośredniczy w kontaktach z właścicielami mieszkań i kupującymi, umawia z notariuszem.

Kilece nieruchomości

Pośrednicy doskonale wiedzą jakie dokumenty są niezbędne przy zakupie czy sprzedaży nieruchomości. Wiedzą także jak sprawdzić czy jest założona księga wieczysta dla nieruchomości i czy nie ma w mieszkaniu, które chcemy kupić zameldowanych dodatkowych osób lub jest obciążona hipoteka.

Pośrednicy nieruchomości długo pracujący w branży znają rynek nieruchomości i wiedzą jak się na nim poruszać.

Stale uczestniczą w szkoleniach i śledzą na bieżąco zmiany przepisów prawnych dotyczących obrotu nieruchomościami. Potrafią doradzić klientom czy lepszy jest wynajem okazjonalny czy zwykły. Wiedzą jakie trudności wiążą się w przypadku jednego i drugiego wynajmu. Klient powierzając pośrednikowi nieruchomości swoje mieszkanie lub dom może odetchnąć. Sprawdzone biuro nieruchomości zajmie się nimi kompleksowo. Zaplanowana przez klienta transakcja przebiegnie sprawnie i bezproblemowo.