Opis nieruchomości
Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M3 wraz z osobną kuchnią o pow. 50 m2, położone w Wodzisławiu Śl.
Atuty oferty:
- mieszkanie od razu do zamieszkania
- idealne pod inwestycje wynajmu
- w pobliżu liczne sklepy oraz lokale usługowe
- umeblowana i wyposażona kuchnia
- ładny widok z balkonu ( widok na góry).
Mieszkanie ma powierzchnię użytkową 50 m2 na którą składa się duży salon z wyjściem na balkon, osobna sypiania, łazienka o niecodziennym układzie, pom. gospodarcze, przedpokój, odrębna kuchnia z oknem oraz przedpokój. Dodatkowo do mieszkania przynależy komórka z oknem na piętrze oraz piwnica.
Mieszkanie czyste i bardzo zadbane, kuchnia wraz z zabudową meblową oraz sprzęt AGD oprócz lodówki, łazienka o niecodziennym układzie w nowoczesnych kafelkach oraz z wanną i osobną kabiną prysznicową, dodatkowo pom. gospodarcze wraz z pralką, w pokojach na podłodze panele podłogowe, w oknach rolety wewnętrzne, umeblowanie w pokojach oraz lampy do ustalenia mogą pozostać w cenie, w przedpokoju duża szafa w zabudowie oraz zabudowane szafki na buty.
Blok po termomodernizacji, czyste klatki schodowe, nowoczesna winda, domofon.
Dodatkowym atutem jest zamykane całe piętro gdzie znajduje się mieszkanie otwierane również domofonem.
Bardzo dobra lokalizacja! Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do licznych sklepów, szkół, przychodni, przystanków itp. Przy bloku miejsca parkingowe.
Cena - 179 000 zł do negocjacji.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz prezentacji !
oraz do kontaktu telefonicznego pod nr.: 609 394 274 lub 690 058 444
W profesjonalny sposób pomagamy w uzyskaniu niezbędnych dokumentów potrzebnych do przeprowadzenia transakcji, jak również w załatwieniu wszelkich formalności związanych z udzieleniem kredytu bankowego.
Przy procesie kupna nieruchomości, staramy się ograniczyć do minimum wysiłek i starania naszych Klientów, tak by cała transakcja przebiegła szybko i bezpiecznie.
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.